תקנון

נמסטה, יוג'ינים ויוג'יניות יקרים שלנו:)

אנחנו מברכים אותכם על שהצטרפתם אלינו. ברצוננו להסב את תשומת לבכם לכללי התנהגות בסטודיו ולהגיש מספר עצות שיסייעו לכם להפיק את המרב מהמנוי שלכם.

– לחשיבות הגעה לאימונים בזמן (עדיף אף כמה דקות לפני תחילת האימון). מדובר ביחס מכובד כלפי עמיתכם לקבוצה (כאשר כניסתכם באמצע האימון מונעת מהם מלהתרכז) ובטובתכם האישית כאחד. אי הגעה בזמן – משמע ויתור על שלב החימום והכנה פנימית לשיעור, אשר נחוצים לקבלת תוצאות מיטביות. גם אם קרה ואיחרתם – השתדלו להיכנס ולהצטרף לקבוצה תוך כדי משיכת מינימום תשומת לב.

– אנא כבו את מכשירי הטלפון הניידים כולל מצב רטט). אנו מאמינים שלכל אחד ממשתתפי הקבוצה יש דברים חשובים רבים לעשות, אך תהיו מסוגלים להתנתק מהם לזמן השיעור בדומה לעמיתכם לקבוצה.

– הרשמה וביטולים מתבצעים דרך מערכת "תזמן". עדכון מידע רלוונטי ב"תזמן" עוזר לנו להתכונן לכל אימון בצורה מיטבית. אנא אל תשכחו לעדכן ב"תזמן" במיוחד כאשר מדובר באי הגעה לאימון וזאת על מנת לאפשר למתאמן אחר מרשימת ההמתנה להיכנס לאימון במקומכם.

נהלי הסטודיו:
אנו שמחים שהצטרפת למשפחת סטודיו YOGAS – בית היוגה בנתניה.

על מנת שכולנו נחווה חוויה נעימה, חשוב שנקפיד על הכללים הבאים בסטודיו:

 •  יש להגיע לשיעור כמה דק' לפני התחלה  להכין מזרן או ערסל ולהירגע. במידה ואיחרתם מקומכם לא ישמר, לא תתאפשר כניסה לשיעור לאחר 10 דק' מתחילתו
 •  טרם כניסתכם לשיעור יש להשתיק טלפונים סלולריים (כולל רטט) כדי להימנע מהפרעות בזמן הרפיה עמוקה או בישיבה שקטה. יש לשמור על גוף ורגליים נקיים כדי להתחשב בשאר המשתתפים.
 •  אנא הימנעו משימוש בבשמים או דאודורנטים בעלי ריח.
 • יש לנו מזרנים בסטודיו אבל תמיד מומלץ לרכוש מזרן אישי. נשמח לתת המלצות.

השימוש בציוד הינו בזמן של שיעור בלבד. אין להתלות על חבלים וערסלים ללא השגחת המורה. בתום שיעור יש להחזיר את הציוד למקומו בצורה מסודרת ובכל להבטיח שגם הבאים אחריכם יוכלו ליהנות מציוד חדיש ותקין.

הרשמה לשיעורים:

 •  מספר משתתפים בשיעור מוגבל. על מנת להבטיח את מקומכם בשיעור יש צורך להרשם מראש לשיעור דרך מערכת "תזמן" כדי שנתארגן בהתאם ונדאג שיהיה לכם מקום. מי שלא נרשם מסתכן בזה שלא יוכל להשתתף בתרגול.
 • הסטודיו שומר לעצמו זכות לבטל את השיעור אם לא נרשמו מינימום נדרש של משתתפים. אז תקפידו להרשם.
 • יש לבטל הרשמה אם אינכם מגיעים לשיעור שנרשמת אליו לא יאוחר משעתיים לפני תחילת השיעור. אנא אפשרו למתרגלים אחרים להירשם. הסטודיו שומר לעצמו את הזכות לחייב לקוח בעלות השיעור אם נרשם ולא הגיע לשיעור.

מנויים ומחירים:

 •  יש לנו מגוון מנוים וכרטיסיות מאפשרות לבחור מנוי שמתאים לדרישות שלכם.    
 • מחירון של הסטודיו מתפרסם באתר
 •  ינתנו הנחות למתרגלים קבועים ונאמנים
 • ינתנו הנחות לקבוצות מסויימות בהתאם למחירון·  ניתן לרכוש מנויים ON-LINE או אצל הנציגים של הסטודיו.
 •  ניתן לשלם במגוון ערוצי תשלום
 • מנוי חופשי מאפשר להגיע לשיעור אחד ביום. אפשר לבוא לשיעורים נוספים באותו יום בעבור תשלום סימלי שניתן להתעדכן בסטודיו. 

מדיניות ביטולים:

ניתן לבטל את המנוי בטרם סיום מועד המחויבות. ביטול מנוי יתבצע בסוף כל חודש של התרגול מיום תחילת המנוי.ההחזר התשלום עבור מנוי יהיה בהתאם לתקופת השימוש בפועל ולפי המחירון של עלות חודש הבודד.
ניתן לבטל כרטיסיות בטרם הפעלתם בלבד. לא ניתן לבטל כרטיסיה שנעשה בה שימוש.
אנו נגבה 5% מהסכום החזר לצורך תשלום דמי סליקה וטיפול בבקשה.
כדי לבטל את המנוי יש למלא טופס ביטולים באתר www.yogas.co.il . תקופת הביטול תיחשב מתאריך קבלת טופס ביטול או תאריך ביטול המבוקש המאוחר שבינהם.
בקשת הביטול תעשה מראש בלבד ולא בדיעבד.

מדיניות הקפאות:

במידה ותצטרכו להקפיא מנוי לרגל נסיע או כל צורך אחר אנו מאפשרים להקפיא מנוי מ10 ימים ומעלה.
כדי להקפיא את המנוי יש למלא טופס הקפאות באתר www.yogas.co.il .
תקופת הקפאה תיחשב מתאריך קבלת טופס הקפאה או תאריך  ההקפאה המבוקש המאוחר שבינהם.
הבקשת הקפאה תעשה מראש בלבד ולא בדיעבד.
מנוי שנתי: ניתן להקפיא לתקופה של עד חודש במצטבר.
מנוי חצי-שנתי: ניתן להקפיא לתקופה של עד שבועיים במצטבר.
לא ניתן להקפיא מנויים שתוקפם הוא פחות מחצי שנה.
הזרה לאימונים בסטודיו לפני סוף תקופת הקפאה תגרור לביטול בקשת הקפאה.
לא ניתן להקפיא מנוי או כרטיסיה שבמבצע.

העברת מנויים למתרגל אחר:

ניתן להעביר את המנוי או כרטיסיה לאדם אחר בתיאום עמנו. עלות הטיפול 100 ש"ח. יתרת המנוי לא כוללת את אופציית ההקפאה.

נהלי חוגי ילדים ונוער:

התשלום הינו למשך עשרה חודשים, מספטמבר עד יוני כולל, ניתן לבטל את המנוי עד לתאריך 31.12 בלבד בהתראה של חודש. לא ניתן לבטל או לקבל החזר אחרי תאריך זה.
***במידת הצורך ייתכנו שיעורים במערכת השעות.***

 1. אחריות

  1. Yogas-בית היוגה בנתניה ו/או האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמש ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באתר, שלא על-פי תנאי שימוש אלה. 

  2. נפלה טעות קולמוס בתיאור פרטיו של מוצר או שירות, לא יחייב הדבר את  Yogas-בית היוגה בנתניה ו/או את מי מטעמה.

  3. Yogas-בית היוגה בנתניה אינה אחראית לשימוש שיעשה המשתמש במוצר או בשירות שרכש, שלא בהתאם להוראות היצרן ו\או סטודיו ו\או מי מטעמה..

  4. Yogas-בית היוגה בנתניה תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים ושירותים איכותיים במועד המבוקש. אם המשתמש סבור כי מוצר או שירות שרכש באתר לוקים בפגם כלשהו, הוא מוזמן לפנות לשירות הלקוחות של החברה. 

 2. הגבלת פרטיות

  1. הנתונים אותם מסר המשתמש בעת הרישום ו/או בעת ביצוע פעולות אחרות באתר, ישמרו במאגר המידע שמנהלת Yogas-בית היוגה בנתניה ובהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות התשמ"א – 1981. יובהר, כי המשתמש לא חייב על-פי חוק למסור פרטי מידע אישי, אולם בלא למוסרם לא יוכל המשתמש לבצע פעולות עבורן נדרש המידע האישי.

  2. Yogas-בית היוגה בנתניה מתחייבת לנקוט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות פרטי המידע האישי של המשתמש, והיא תעשה בו שימוש לצרכים פנימיים בלבד, לרבות לצורך יצירת קשר עם המשתמש, אספקת המוצרים ושירותי דיוור אליהם נרשם. 

הנכם מוזמנים לפנות בכל שאלה
צוות YOGAS

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה

לתיאום שיעור ניסיון או לכל שאלה שלכם מלאו את הפרטים

וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי